Skip to content

TORNADO Trelli adapter Hansa

24 

Kaal: 0,5 kg

Tootekood: TOR ADAPT Categories: ,

Suurepärane puhastusjõud

Pöördhari TORNADO töötab ühendades vardad mis tahes elektritrelliga. Kui hari on trelliga ühendatud, võib see pöörelda mõnesajast kuni mitme tuhande pöördeni minutis(olenevalt trelli võimsusest). Harja TORNADO harjastel on spetsiaalne terava servaga keerdnööri ristkülikukujuline kuju. Suure pöörlemisjõu abil eemaldavad harjased isegi kõige tõrksama kogunemiselõõri või korstna seest.

Sobib igat tüüpi korstnatele

Nailonvarraste ja harjaste paindlikkus võimaldab TORNADO-l kohaneda ja vormida igat tüüpi suitsutorude struktuuriga. Seetõttu sobib see iga laiuse ja kujuga korstnapuhastamiseks (ümmargune, ovaalne, ristkülikukujuline). Ka TORNADO töötab paremini kui traditsioonilised metallharjad, kuna ei kriimusta toru pinda ja sobib nii metallist kui katelliskorstnatele.

TORNADO on lihtsalt kokkupandav, töökindel ja kauakestev korstnapuhastuskomplekt. Sellega saate korstna ise lihtsalt ja kvaliteetselt puhastada.Korstnasüsteemi hoolikalt hooldades ja perioodiliselt TORNADO komplekti kasutades suurendate kütteseadme efektiivsust, selle kasutusiga ning kaitsete oma kodu tulekahjuohu eest.

KORSTNA SAAD ISE PUHASTADA

Korstna puhastamine on raske ja väsitav töö, mis nõuab aega, kannatlikkust ja teadmisi. Kuid nüüdsest saate seda kiiresti ja kvaliteetselt ise puhastada, kasutades TORNADOpöördkorstna puhastuskomplekti.

VÕIMALUS PUHASTADA KORSTENT ALT VÕI ÜLALT

TORNADO pöördkorstna puhastuskomplekti kasutades on võimalik puhastada mis tahes pikkusega korstnat nii alt kui ka pealt. Lihtsalt sisestades harja korstnasse ja lülita toidesisse.

TUGEV JA PAINDUV NAILONHARI JA -VARDAD

TORNADO harjade harjased ja varred on valmistatud nailonist – eriti tugevast, elastsest materjalist, mis on vastupidav hõõrdumisele ja keemilistele reaktiividele. Nailonannab TORNADO harja harjastele tugevuse ja vastupidavuse ning võllidele – erilise paindlikkuse, mis võimaldab kergesti ületada kõik korstna pöörded ja jõuda selle tippu.

SOBIB KÕIGI TÜÜPI KORSTNAGA

Nailoni paindlikkus ja eriline kuju võimaldavad TORNADO harjal kohaneda igat tüüpi korstnate struktuuriga, seega sobib see igasuguse laiuse ja kujuga (ümmargused, ovaalsed,ristkülikukujulised) korstnate puhastamiseks. Lisaks on nailonist TORNADO hari parem traditsioonilisest metallharjast, kuna see ei kriibi korstna seinu, mistõttu saab seda kasutada nii metall- kuitelliskorstnate puhul.

KOOS TRELLIGA LOOB TOHUTU PUHASTUSVÕIME

TORNADO hari on pöörlev, see töötab ühendatuna iga elektritrelliga. Spetsiaalsed ja tugevad võlliühendused võimaldavad harjal edastada elektritrelli tohutuid pöördeidmitmesajast kuni mitme tuhande korrani (olenevalt trelli võimsusest) minutis.

TRELLIIDAPTER. Varraste ühendamiseks trelliga, kinnitus: klikk-lukk