Skip to content

Erimõõtudega kaminad

Tootekood: –

Categories: ,

Vastavalt ruumile, interjöörile või kliendi soovidele valmistatud erimõõtudega kaminasüdamikud.

Mitte alati ei sobi seeriasüdamik ühe kindla ruumiga, interjööriga või kliendi soovidega. Seetõttu, vaatamata sellele, et Schmid tootmiskavas on väga lai turunõudlustele vastav kaminasüdamike valik, toodavad firma meistrid südamikke ka tellijate poolt esitatud individuaalmõõtude järgi.

Individuaalmõõtude järgi valmistatud kaminasüdamike tehnilised iseärasused

Maksimaalne klaasi suurus 200 cm x 110 cm. See on suurim kuumakindel klaas mida tehas pakub.
Kolded mis on suuremad kui 100 x 57 peavad olema ülestõstetava mehhanismiga ( üleskäiv uks). Avaneb küljele ainult klaasi puhastamiseks.
Kaminasüdamiku üldine maksimaalne kõrgus, kaasaarvatud tõstemehhanism, on 210 cm. Kõrgemaid südamike ei ole võimalik transportida tavalise veotranspordiga, eritranspordi kasutamine aga toob kaasa ettearvamatult suuri kulutusi.
Tervikliku nurgaklaasi maksimaalne kahe külje pikkus kokku on 110 cm. Näiteks, esipool 80 cm ja külgmine pool 30 cm või esipool 70 ja külgmine pool 40 cm. Maksimaalne kõrgus 62 cm, maksimaalne ühe külje pikkus 86 cm ja minimaalne ühe külje pikkus vähemalt 24 cm. Nurgasüdamikes kasutatakse ainult tervikliku klaasi, sest kahe klaasi puhul toimub kontrollimatu õhukadu pilude ja liitekohtade kaudu. See halvendab oluliselt põlemisprotsessi, samuti soodustab tahma kiiret settimist klaasile.

Kaminasüdamik Lina 170 100 h

Tellija mõõtude järgi valmistatud kaminasüdamik.

Uksemõõtmed:

Laius — 1,7 meetrit

Kõrgus — 1 meetrit

Tehniline joonis: lina_170100h_900mm

Kaminasüdamik Lina 100 130h

Tellija mõõtude järgi valmistatud kaminasüdamik.

Üldkõrgus 2,9 meetrit, täielikult tõstetava klaasiga.

Uksemõõtmed:

Laius — 1 meeter

Kõrgus — 1,3 meetrit

Tehniline joonis: lina_100130h_600mm_deep